Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.5%Ukraine Ukraine
7.4%United States United States
2.4%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 17
Вчора: 63
Цього тижня: 17
Минулого тижня: 667
Цього місяця: 5952
Минулого місяця: 6050
Всього: 129044
Real time web analytics, Heat map tracking

pkВолодимир Білоган, Володимир Кондзьолка, Василь Качмар та Ігор Чава - цих чотирьох людей-новопризначених посадових осіб  було представлено під час прес-конференції Дрогобицького міського голови Тараса Кучми 5 лютого.

«Чотири бойові штики», - підкреслив керуючий справами виконкому, заступник голови Володимир Коцюба

 

Володимир Білоган очолив КП «Дрогобицький ринок». Закінчив 16 школу, ДДПУ. Працював на biloganхарчосмаковій фабриці, очолював дочірнє підприємство. Відтак розпочав власну підприємницьку діяльність. Тепер – в.о. директора КП «Дрогобицький ринок». Каже, має на меті збудувати сучасний ринок. Роботу прагне вести на принципах чесності прозорості.

Станом на зараз, твердить п.Білоган, вдалось частково очистити від стихійної торгівлі вул..Ковальську у Дрогобичі, вдалось створити 4 робочих місця на мясному ринку та 40 на овочевому.

Щодо молочної торгівлі: питання непросте. Але над ним працюватимуть.

Чи зросла сума надходжень після його приходу - зможе сказати за наслідком місячного звіту.

Одне з ключових завдань – покращення умов праці підприємців, створення комфорту для продавців та покупців.

 

kondziolka

Володимир Кондзьолка - новопризначений керівник «Інституту розвитку міста». Якщо в минулому році на Інститут розвитку міста з бюджету було виділено 160 тис.грн. і установою було залучено в місто більше мільйона гривень, то в цьому році, каже Володимир Кондзьолка, виділено 360тис.грн, і наголошує: планується, що кожна вкладена гривня зможе залучити 20 гривень.

Інститут розвитку міста – комунальна некомерційна установа. Приймає участь в державних та міжнародних проектах, програмах. Мета участі – залучення коштів в розвиток міста, його інфраструктуру тощо. Здійснює пошук інвесторів та інвестицій, вивчає ситуацію на ринку праці.

Станом на сьогодні пропрацьовано наступні пункти: подано11 проектів на розгляд фонду регіонального розвитку. Водночас, каже п.Кондзьолка, аналіз показав, що державні кошти передусім виділяються не на ремонти, а  на проекти,які можуть стати «точками розвитку».  Результати відбору стануть  відомими незабаром.

Володимир Кондзьолка також наголосив, що незадіяними досі були напрямки співпраці громад і об’єднання громад, внаслідок чого, зі слів посадовця, великі суми коштів проходили повз Дрогобиччину. Тепер, обіцяє він, цим займуться більш предметно. Зокрема, в рамках співпраці громад подано проект щодо водопостачання Дрогобича та Борислава. Ведеться робота щодо об’єднання громад, вивчення того, як і з ким Дрогобичу було б найкраще «дружити»

Щодо інвестицій, каже п.Кондзьолка, дотепер у якості інвестмайданчиків у нас пропонувались затратні речі – земля і майно. Натомість, маємо колосальний незадіяний людський ресурс. Порівняно з європейською, дешева робоча сила, інтелектуальний ресурс  мали б стати привабливим аргументом. Якщо ІТ-шник у Німеччині заробляє 4 тис.євро. то 4-5 тис.грн у Дрогобичі – цілком непоганий варіант, каже п.Кондзьолка. Головне, щоб інвестори зайшли і зрозуміли – тут працювати можна, це вигідно і безпечно.

 

Василь Качмар – новопризначений радник міського голови з питань ЖКГ. 33 роки. 12 років пропрацював в органах державної виконавчої службиkachmar Трускавця, Київської області, Києва, Полтави. Призначений 2 лютого. Своїм завданням бачить аналіз роботи комунальних підприємств міста, аналіз роботи департаменту міського господарства, забезпечення прозорості роботи комунальних підприємств, виведення х на прибутковий рівень.

Щоправда, призначення Василя Качмара викликало певне подивування. Зокрема, свої застереження висловив однопартієць Тараса Кучми з Трускавця Святослав Грабовський. Міський голова Дрогобича, натомість, зазначає, що перш ніж призначати людину на роботу, вивчає про неї все. Чогось особливо крамольного не побачив. «Хай кине в мене камінь той, хто без гріха. А пліткам не вірю». Водночас, у мережі є інформація що начебто В.Качмар натякав на хабаря за позитивне вирішення справи, і що було це в час, коли він очолював виконавчу службу у Полтаві (ДЖЕРЕЛО). Тож увага медіа до цього призначення є логічною, і, вочевидь, буде пристальною.

Зарплата В.Качмара – 1300 грн. За наслідком роботи, якщо буде результат, покривати її голова обіцяє преміальними.

 

Ігор Чава – найімовірніший очільник новоствореного Туристично-інформаційного центру Дрогобича.   Історик Ігор Чава переконаний: якщо станом на сьогодні туристичний потік  у Дрогобич складає 20 тис.чоловік в рік, то збільшити цю кількість принаймні вдвічі вдасться доволі швидко. Передусімchava орієнтуватися будуть на курортні Трускавець і Східницю, відтак – на Польщу, Австрію тощо.  ТІЦ працюватиме над промоцією міста, паралельно відбуватиметься реконструкція маршрутів, фасадів, створення відповідних програм, опрацювання сфери послуг, стимулювання підвищення рівня сервісу в місті. «Якщо зросте туристична привабливість міста – то зросте й його інвестиційна привабивість. Це взаємопов’язано»

Окрему увагу планується приділити відновленню історичної привабливості міста, автентичної архітектури. «Привабливість Дрогобича – унікальна. Розвитку заважає лише бруд, хамство і нелюбов чиновників до свого міста. Цеж як треба було не любити Дрогобич щоб стерти обличчя міста!» - додав Тарас Кучма. Тож «відновленню обличчя», обіцяють, буде приділено особливу увагу.

Марія Кульчицька

 

 

//

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: