Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.6%Ukraine Ukraine
7.2%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 6
Вчора: 82
Цього тижня: 555
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5823
Минулого місяця: 6050
Всього: 128915
Real time web analytics, Heat map tracking

karitas posolБлагодійний фонд «Карітас» не залишався осторонь внутрішньо переміщених осіб і зреалізував багато проектів, які полегшили не лише матеріальний стан переселенців, а й духовний та психологічний.

«Карітас» не зупиняється на своєму шляху, і виграв гранд від Посольства Австралії на реалізацію проекту безкоштовних професійних курсів для жінок-переселенок. 50 жінок з Донбасу та Криму, які нині змушені проживати в нашому регіоні матимуть змогу оволодіти новими професіями такими, як: манікюр, масаж, мейк-ап, водіння, комп’ютерні технології. Окрім цього учасниці проекту відвідають безкоштовні тренінги, які в подальшому допоможуть в пошуку відповідного місця праці.

Саме для урочистого вручення сертифікату про співпрацю в реалізації цього проекту, вперше не лише в «Карітас», а й в Дрогобич 2 лютого завітав Надзвичайний і Повноважений Посол Австралії в Україні Даглас Роберт Траппетт. Голова благодійного фонду о.Ігор Козанкевич ознайомив іноземного гостя з основною діяльністю «Карітасу» і в невимушеній атмосфері провів зустріч пана Траппетта з жінками переселенками, які стануть активними учасниками проекту.

«Дуже дякую Вам, що Ви прийшли сюди, на зустріч зі мною. Мені дуже це лестить і я щиро пишаюсь що Австралія має можливість допомогти Вам і Вашим родина, полегшити життя.» - привітався з присутніми Посол Австралії в Україні.

Колишні мешканки Криму та східних областей розповідали пану Траппетту свої історії, про переїзд та початок нового життя тут на Дрогобиччинні , задавали запитання, а також ділились ідеями в можливій подальшій співпраці. Даглас Роберт Траппетт був вражений теплим і щирим прийомом, адже спеціально для нього кримсько-татарські жінки організували стіл з національними солодощами. А діти внутрішньо переміщених осіб показали Послу свої малюнки на тему «Австралія очима українських дітей». Даглас Роберт Траппет наголосив, що його надихають такі люди, які пройшовши через важкі моменти не покидають надії і продовжують налагоджувати своє життя.

«Зустріч з Вами для мене, як дипломата – хороший досвід. Адже це чергове нагадування про страшну війну, яка відбувається в Україні і наслідки цих дій
Пан Посол оглянув центр для дітей та молоді «Разом сильніші», а також познайомився з вихованцями центру «Дивовижні долоні». На завершення візиту, скуштував смачного українського обіду в християнському кафе «Витанія».

Джерело

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: