Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.5%Ukraine Ukraine
7.4%United States United States
2.4%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 17
Вчора: 63
Цього тижня: 17
Минулого тижня: 667
Цього місяця: 5952
Минулого місяця: 6050
Всього: 129044
Real time web analytics, Heat map tracking

DrogobychДрогобич 21 вересня цього року святкуватиме 925-й.

Ювілей міста сьогодні ухваленим рішенням узаконили депутати міської ради.

Поміж тим, вони звернулися до голови Національного Банку України Валерії Гонтарєвої випустити мідно-нікелеву монету «925 років місту Дрогобичу» та срібну монету з такою ж назвою номіналом 10 гривень. У зверненні акцент зроблений на те, що співпраця з НБУ із Дрогобичем закладена ще 2008 року. Саме тоді міські обранці зверталися до установи з проханням випустити такі монети: «Юрій Котермак», »Церква Святого Юра», »925 років місту Дрогобичу», »Зварич (солеваріння)». З переліченого 2009 року випущена лише одна монета - «Міжнародний рік астрономії» із зображенням Юрія Дрогобича. Тож, тепер депутати закликали НБУ врахувати прохання, висловлене ще 2008 року, дослухатися до волі громади і випустити ювілейну монету.

Нагадаємо,1991 року Дрогобич відсвяткував 900-річчя. Це відбулося згідно з рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 28.07.1988 № 326 та на підставі засвідчення Інституту суспільних наук АН УРСР від 7 грудня 1987року. Саме тоді була заснована традиція відзначення ювілейних дат міста. До цієї знаменної події Міністерство зв’язку СРСР 1988 року випустило конверт (фото додаємо) та поштовий штемпель. Також до ювілею у Дрогобичі було встановлено одну з основних архітектурних окрас міста – пам’ятник Т. Шевченкові. Виконком міської ради тоді затвердив насичену програму святкування. Ця непересічна подія була широко висвітлена у місцевій пресі. Окрім того, донині в’їзд до Дрогобича з боку Стрия, Самбора, Трускавця знаменують встановлені до 900-річчя знаки. Поважний вік Дрогобича підтверджено у низці праць українських і закордонних дослідників та істориків: О. Ратича, Я. Ісаєвича, М. Мсцівуєвського, Р. Пастуха.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: