Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 5
Вчора: 97
Цього тижня: 379
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5647
Минулого місяця: 6050
Всього: 128739
Real time web analytics, Heat map tracking

ptuЧетвергову сесію Дрогобицької міської ради залишать відкритою, щоб згодом без формальних перешкод зібрати депутатів і ухвалити рішення щодо долі ВПУ № 19 та політехнічно-професійного ліцею.

Приймати чи не приймати ці заклади на місцеве фінансування у Дрогобичі визначаться після п’ятничного рішення у Києві, де мають виробити гарантії і механізми, згідно з яким місцевим бюджетам будуть повернені кошти за умови погодження цих міст прийняти на тимчасове фінансування заклади профтехосвіти.

Такою домовленістю увінчалася сьогоднішня зустріч Дрогобицького міського голови Тараса Кучми із заступником голови Львівської облдержадміністрації Юрієм Підлісним, заступником директора департаменту освіти ЛОДА Орестом Туром за участі секретаря міської ради Олега Хруща, керівництва ВПУ №19 та політехнічно-професійного ліцею, керівників структурних підрозділів виконкому.

Тарас Кучма відстоював раніше заявлену позицію щодо незаконності переведення фінансування училищ на місцевий бюджет без надання додаткового фінансового ресурсу.

Юрій Підлісний намагався бути максимально переконливим у тому, що ситуація неодмінно буде виправлена, училища повернуть до попередньої моделі фінансування. Це всього лише, запевнив Юрій Підлісний, справа часу. Наразі, твердо стояв на своєму обласний чиновник, у Дрогобича нема іншого виходу, як погодитися фінансувати училища принаймні три місяці. Відтак, наголосив Юрій Підлісний, держава поверне місту витрачені кошти, надавши субвенцію. Разом з тим, обласний очільник відзначив, що проблема не замовчується, про неї активно говорять як у області, так і Києві. На завершення Юрій Підлісний звернувся до дрогобицької влади бути солідарною і пристати на запропонований варіант.

Секретар міської ради Олег Хрущ наголосив, що такий задум однозначно буде критично оцінений депутатами, за якими останнє слово в ухваленні рішення. Проте, аби дочекатися результату наради у Києві, запропонував залишити сесію, заплановану на четвер, відкритою. Це дасть змогу за потреби скликати її в екстреному порядку і ухвалитирішення щодо долі двох училищ.

Директор професійного політехнічного ліцею Висиль Ткач довів до відома учасників наради, що працівники та студенти професійно-технічних закладів у четвер збираються прийти під стіни Ратуші, а також перекрити дорогу на вул. Стрийській.

Юрій Підлісний рекомендував страйкарям не вдаватися, за його словами, до незаконного методу вияву спротиву, натомість порекомендував вийти на мітинг із плакатною вимогою повернути колишню модель фінансування училищ.

Тарас Кучма повідомив, що надалі привертатиме увагу державних посадовців до проблеми, тому скерує листи до Голови Верховної Ради Володимира Гройсмана, Міністра освіти Сергія Квіта та Прем’єр-Міністра України Арсенія Яценюка , у яких закличе найвищих державних чиновників подати рецепт, як бути у цій ситуації.

 

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: