Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 5
Вчора: 97
Цього тижня: 379
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5647
Минулого місяця: 6050
Всього: 128739
Real time web analytics, Heat map tracking

cerkva yura kolyadaВперше за останніх сто років у  дрогобицькій перлині – церкві святого Юра, що внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, пролунала коляда, звіщаючи благу вість "Христос ся Рождає"!

Усі присутні, а їх було майже півсотні, зачудовано вслухались в слова коляд.

 

«На жаль, невеликим колом зібралися охочі послухати давні та нові коляди. Але відсутність натовпу лише додавала дійству атмосфери втаємниченості. Стіни віковічної церковці змушували  вдумуватися в слова колядок, адже Христос народився для нас!» - ділиться враженнями учасниця дійства Романа Гончарук.

Час різдвяних свят -  чи не найкращий для добрих діл. Саме тому мабуть кожен, присутній у храмі, долучився до збору коштів для поранених бійців батальйону ОУН.

Акція пройшла з ініціативи місцевих волонтерів.

«Ліля Кобільник та хоровий колектив " Різдвяні дзвони" вже вкотре залучає громаду для благодійності, натомість даруючи чудову музику. Також було презентовано видання "Різдвяні дзвони"-збірник колядок та щедрівок для мішаного хору та CD із записом колективу. Вразила кількість дітей присутніх на дійстві, дехто з них навіть підспівував, а мій Левко солодко спав у візочку "припаркованому" біля входу, - розповідає Романа.
- Найбільше всіх зачарував "Щедрик" в обробці Леонтовича, ця щедрівка підкорила Америку, що вже говорити про тісне коло поціновувачів якісного співу. Коли хор виконував "Щедрик" - у дуже холодній церкві наче потепліло.»

cerkva yura kolyada 1

 

Вже опісля завершення концерту вишикувались черги з охочих пожертвувати кошти та придбати щось на згадку - чи то диск чи книгу чи поштівку із зображенням церкви. «Я придбала книгу, хоч і не розуміюся в нотах, але диск мені сунути нікуди, та вже дуже хотілося щось придбати на згадку. А на завершення був "майстер-клас" від Левка Скопа як робити колективну знимку», - півжартома додала, вражена теплотою акції, волонтерка.

Переглянути відео з давніми українськими колядками та щедрівками, які лунали у церкві св.  Юра, можна ТУТ і ТУТ

 М.К.

Фото Романи Гончарук

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: