Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 3
Вчора: 161
Цього тижня: 280
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5548
Минулого місяця: 6050
Всього: 128640
Real time web analytics, Heat map tracking

gololid

Якщо ви бачите у Дрогобичі не посипані дороги – одразу телефонуйте на гарчу лінію. З таким закликом до дрогобичан звернувся міський голова Тарас Кучма.

 

«Передусім вранці машини з піскосумішшю було відправлено в сторону Стебника. Там підйоми, бруківка, аварійно небезпечно. Відтак, вони роз’їхалися містом. Я особисто здійснював об’їзд ряду вулиць. Те, що побачив, в принципі задовольнило. Проблемні ділянки, які виявили, одразу були оброблені. Водночас, зважаючи на снігопади, стверджувати, що всі дороги в відмінному стані - не буду. Так чи інакше можуть виявитись вулиці, які не готові про проїзду, і про які можу не знати. А тому закликаю свідомих дрогобичан одразу інформувати нас про такі факти – реагуватимемо максимально швидко», - повідомив «Медіа Дрогобиччині» Тарас Кучма.

На наше запитання щодо фактів, коли піскосуміш біля доріг зсипають не у ящики, а просто на тротуари, обочини, мер зауважив: комунальники прозвітували що для міста зроблено 600 ящиків для піскосуміші. Тож, якщо маєте факти що пісок зсипаний не у ящики, а деінде – також інформуйте.

«Ми передусім зацікавлені щоб місто було комфортним і безпечним. А тому просимо громаду інформувати про всі факти бездіяльності чи недостатнього виконання комунальними службами своїх обов’язків. Я, мій заступник Ігор Герман, секретар ради Олег Хрущ постійно чергуватимемо містом і реагуватимемо на всі запити громади», - підкреслив Тарас Кучма.

Номер гарячої лінії (номер чергового): 2-13-27

Марія Кульчицька, Медіа Дргобиччина

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: