Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

DrogobychПоліція, що створена на базі міліції, не справляється з покладеними на неї завданнями. Станом на зараз говорити, що Дрогобич – безпечне місто – дуже зарано.

Відтак, як повідомив «Медіа Дрогобиччині» міський голова Дрогобича Тарас Кучма, у місті буде створено муніципальну поліцію. Її очолить легендарний «айдарівець», лучник з Майдану Орест Каракевич.

До складу муніципальної поліції увійдуть перевірені боєм учасники АТО,  а також охочі, які реально мають бажання працювати для безпеки міста. Навчання з організації роботи муніципальної поліції, як планується, відбуватиметься за кордоном уже незабаром.

Також, як повідомив Тарас Кучма, найближчим часом відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад у Дрогобицькій міській раді. І про вакансії,  про конкурс, і про його перебіг громадськість постійно інформуватимуть в режимі он-лайн. Водночас, ноу-хау стане те, що на роботу людей прийматимуть лише після перемоги у конкурсі та  проходження тестів на детекторі брехні. Це доволі недешеве задоволення, однак воно того варте. «У владу мають прийти кришталево чисті люди з правдивими добрими помислами і намірами», - зазначив Тарас Кучма.

Міський очільник також поділився ще одним цікавим задумом: виявляється, Дрогобич – унікальне місто, бо одразу постало як місто, а не трансформувалось з поселення чи села. Відтак, є намір створити галерею бургомістрів  Дрогобича і крок за кроком відроджувати попередню славу древнього міста Котермака.

Марія Кульчицька

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: