Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

login lockДо 20 січня КП «Комбінат міського господарства» має знести 13 самовільно встановлених тимчасових споруд у Дрогобичі.

Таке рішення 30 грудня ухвалено на позачерговому засіданні виконкому Дрогобицької міської ради, інформує Дрогобицька міська рада.

Власникам кіосків було запропоновано до 27 грудня самостійно демонтувати незаконні споруди, однак цього вони не зробили. Тепер відповідальність за демонтаж кіосків покладена на комунальне підприємство міста. 
У нетривалому обговорені проекту рішення члени виконкому відзначили, що серед самовільно встановлених споруд наявні хлібні ятки іногородніх підприємців. Секретар міської ради Олег Хрущ запропонував встановити обмеження, згідно з яким привозний хліб немісцевих виробників доставляти у магазини, заборонивши реалізацію цього продукту у кіосках. 
Про всебічну підтримку місцевого виробника заявив міський голова Тарас Кучма. З його слів, для досягнення цієї мети будуть скоординовані зусилля виконавчого комітету та міської ради.

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: