Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

81%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 70
Вчора: 116
Цього тижня: 186
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5454
Минулого місяця: 6050
Всього: 128546
Real time web analytics, Heat map tracking

shutkoСьогодні, 29 грудня, на початку пленарного засідання ІІІ позачергової сесії Дрогобицької районної ради голова райдержадміністрації Максим Лісогор відрекомендував присутнім свого новопризначеного першого заступника.

Ним став  голова фракції районної ради“Блок Петра Порошенка«Солідарність» Володимир Шутко.

Відтак депутати розглянули і затвердили основний фінансовий документ, за яким житиме район наступного року. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено в сумі 380млн. 80 тис. 200 грн., спеціального фонду бюджету – 1млн. 74тис.грн.грн. Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2016 рік встановлено в сумі 381млн.154тис.грн., у тому числі, обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 373млн. грн. та видатків спеціального фонду бюджету – 8млн.грн. у тому числі бюджету розвитку в сумі 7млн.грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів та головними розпорядниками коштів, інформують у Дрогобицькій РДА.

Депутати також прийняли звернення до Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України щодо необхідності прискорення розгляду питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у розстрілі Героїв Небесної Сотні, та щодо необхідності перегляду умов приватизації промислових підприємств Дрогобиччини.

Сесія також розглянула інші питання порядку денного: про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради, витрат на утримання ради та її виконавчого апарату на 2016 рік, земельні питання.

З кошторису доходів і витрат та утримання ради та її виконавчого апарату на 2016-й рік Вашій увазі пропонуємо одну цікаву цифру.  На оплату праці 17 штатних одиниць ради передбачено 1 млн. 560 тис.грн. Ясна річ, розмір зарплати залежить від «ієрархічного» місця, яке обіймає той чи інший чиновник. Тож, оклад голови ради 3879грн. – це далеко не істина. Премії, надбавки – і виходить отаке «задоволення» для району коли 17 штатних одиниць ради коштують платникам податків щомісячно по 130 тис.грн.

 

 

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: