Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 5
Вчора: 97
Цього тижня: 379
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5647
Минулого місяця: 6050
Всього: 128739
Real time web analytics, Heat map tracking

login lockСьогодні, 29 грудня, ухвалюючи міський бюджет Дрогобича , за пропозицією міського голови Тараса Кучми з рішення про кошторис міста на наступний рік було вилучено пункт про прийняття на фінансування місцевого бюджету середніх профільних навчальних закладів.

Як зазначив Тарас Кучма, місцевий бюджет ніяк не спроможний прийняти додаткове фінансове навантаження. Розгортання запропонованого у владних верхах сценарію може призвести як до знищення училищ, акцентував Тарас Кучма, так і до знищення міського бюджету.

Прогнозоване утримання середніх профільних навчальних закладів для міського бюджету становить 26 млн грн. Аби зарадити ситуації, депутати використають ще один важіль впливу: підготують звернення до Прем’єр-Міністра України А. Яценюка та голови ЛОДА О. Синютки з проханням не вдаватися до невиправданої зміни щодо фінансування середніх профільних освітніх закладів, інформує Дрогобицька міська рада.

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: