Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

login lockСьогодні, 29 грудня, ухвалюючи міський бюджет Дрогобича , за пропозицією міського голови Тараса Кучми з рішення про кошторис міста на наступний рік було вилучено пункт про прийняття на фінансування місцевого бюджету середніх профільних навчальних закладів.

Як зазначив Тарас Кучма, місцевий бюджет ніяк не спроможний прийняти додаткове фінансове навантаження. Розгортання запропонованого у владних верхах сценарію може призвести як до знищення училищ, акцентував Тарас Кучма, так і до знищення міського бюджету.

Прогнозоване утримання середніх профільних навчальних закладів для міського бюджету становить 26 млн грн. Аби зарадити ситуації, депутати використають ще один важіль впливу: підготують звернення до Прем’єр-Міністра України А. Яценюка та голови ЛОДА О. Синютки з проханням не вдаватися до невиправданої зміни щодо фінансування середніх профільних освітніх закладів, інформує Дрогобицька міська рада.

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: