Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

81%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 70
Вчора: 116
Цього тижня: 186
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5454
Минулого місяця: 6050
Всього: 128546
Real time web analytics, Heat map tracking

login lockУ Дрогобичі вже обладнано 10 відеокамер вуличного спостереження. Про це на оперативній нараді повідомив міський голова Тарас Кучма.

Він висловив сподівання, що, окрім забезпечення належного правопорядку, за допомогою вуличного відео нагляду можна буде подолати у місті проблему продажу алкоголю у нічний час, інформують у Дрогобицькій міськраді.

Нагадаємо, громадськість міста апелює до міської влади вжити радикальних дій щодо заборони продажу спиртних напоїв проти ночі. З таким проханням клопочуть керівники навчальних закладів міста, які особливо просять звернути увагу на заклади торгівлі, що не гребують продажем алкоголю неподалік шкіл, коледжів . Цю тему порушували представники студентського профкому педуніверситету ім. І. Франка на нещодавній зустрічі з міським головою Тарасом Кучмою. На оперативних нарадах у Ратуші вже багато років поспіль звучить проблема відкритого і безкарного продажу спирту на ринку.

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: