Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

karakevychЗа мірками мирного життя він зовсім юний - йому й  двадцяти п'яти ще нема. За мірками війни, яку пройшов ледь не з самого початку, його  вік - якраз "сама сіль". 

Наш співрозмовник – легендарний лучник з Майдану, легендарний "айдарівець", нині офіцер ЗСУ Орест КАРАКЕВИЧ.

skop1Митець-волонтер Лев Скоп продовжує дивувати. Пам’ятаєте, в минулому році на стіні Народного дому у Станиці Луганській, що на Луганщині, фактично під прицілами снайперів він намалював Покрову Пресвятої Богородиці?

Ця робота мала неабиякий успіх – нею тішились у Станиці Луганській, її просили перекопіювати на листівки, афіші, образи, нею прикрашали титулки книжечок. Богородиця отримала свою назву – Станично-Луганська.

avataruМене звати отець Роман, я - військовий капелан. Найбільша проблема України і в тому числі нашої армії - це алкоголізм.

Чому люди п’ють? Навіть, коли стоять на передовій і дивляться смерті в очі, все одно п’ють.  Я з весни 2014р. брав участь в АТО як солдат (стояв під Луганськом). Однією із найбільших проблем в нас був алкоголь. Я тоді ще не був священиком, але вже з усіх сил воював проти алкоголю. Тому, алкоголь в Армії має бути суворо заборонений - це моя дума.

images 6Ти тримаєш наше мирне небо. Завдяки Тобі Україна може спокійно зустрічати Новий рік, святкувати Різдво.

Беззаперечно, зараз саме Ти – наша надія, віра, честь і сила.

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: