Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 5
Вчора: 97
Цього тижня: 379
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5647
Минулого місяця: 6050
Всього: 128739
Real time web analytics, Heat map tracking

1469024597 1У жахливій аварії в Іспанії постраждала сім'я зі Стебника. Про це стало відомо від голови Спілки українців у Португалії, який  повідомив Експресу нові деталі автокатастрофи, що трапилась в Іспанії за участю української родини, котра їхала з Португалії до України.

"Українці зіткнулися з вантажівкою, але хто був винний, нам поки не відомо, - каже Павло Садоха. - Це сталося на національній дорозі А1 в Іспанії біля міста Бургуш, що розташований на відстані приблизно 1000 кілометрів від Лісабону. Зі столиці Португалії українська сім'я виїхала в Україну. Ця родина родом з міста Стебника Львівської області".

За словами керівника Спілки, батьки загинули на місці події. А їхній син Роман Детинишин, якому 29 років, зараз у дуже важкому стані з численними переломами і пошкодженими легенями. Він - активний учасник Євромайдану у Португалії.

"Лікарі кажуть, що хлопець виживе, - каже далі пан Садоха. - Він, до речі, мав одружуватися цього місяця. Його сестра Уляна, якій 24 роки, отримала також численні ушкодження, але зараз при свідомості". Спілка українців у Португалії повідомляє, що страхова компанія зараз вирішує низку проблемних питань, пов'язаних з автокатастрофою. "Тіла батьків будуть відправлені в Португалію, - додає Павло Садоха. - А потім все залежатиме від рішення родини... Ми будемо старатися допомогти їм усім, чим можемо". За словами керівника Спілки українців у Португалії цей трагічний випадок розкриває одну дуже широку проблему, з якою зіштовхнулись українці Португалії. "Міжнародні авіалінії України скасували прямі рейси з Києва до Лісабону,  - пояснює він. - І це спонукає українців їздити до дому власним транспортом. 4 тисячі кілометрів - це дійсно велике навантаження. Люди виснажуються, бо всі спішать подолати цей шлях якомога швидше, щоб довше пробути в Україні".

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: