Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Від комерційної діяльності трускавецького КП «АТП» в бюджет міста-курорту надійшло 100 тис. грн. паркувального збору.

Про це повідомляє кореспондент «ДрогМедіа» з посиланням на інформаційно-аналітичний відділ Трускавецької міської ради.

Як зазначають у мерії міста-курорту, комунальне підприємство «АТП» проводить роботи з упорядкування автотранспортних стоянок. «Наразі закінчуються роботи з облаштування парковки на вулиці Суховоля (навпроти готелю «Женева») на 10 паркувальних місць. Усі роботи проводяться за власні кошти підприємства. Також в обов’язки АТП входить організація системи дорожного руху шляхом встановлення чи демонтажу дорожних знаків та їх впорядкування, нанесення дорожної розмітки. Цього року підприємством встановлено 16 дорожніх знаків, нанесено по місту горизонтальну розмітку. Від комерційної діяльності підприємства до місцевого бюджету у цьому році надійшло 100 тис. грн. тільки паркувального збору,» - зазначають чиновники.

До слова, КП «АТП» також організовує передрейсовий та післярейсовий медичний огляд водіїв та технічний контроль автотранспорту.

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: