Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.6%Ukraine Ukraine
7.2%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 6
Вчора: 82
Цього тижня: 555
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5823
Минулого місяця: 6050
Всього: 128915
Real time web analytics, Heat map tracking

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

 

інет 06«Сьогодні допомагаємо ми, завтра – допоможуть нам», - молодий ІТ-спеціаліст мріє створити у Дрогобичі бізнес-інкубатор

Ініціатива «Франко-хаб» оголошує набір заявок на безкоштовні курси програмування (курс Гарвардського університету CS50, який викладатиме  завідувач кафедри інформаційних систем і технологій Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Григорович Віктор Геннадійович).

Ваш вік і фах значення не мають, головне – математичний склад мислення, уміння аналізувати та бажання навчатись. Відбір кандидатів відбуватиметься на конкурсній основі. Термін навчання – 2 місяці (2-3 заняття в тиждень у післяробочий час).

Після навчання Ви отримаєте змогу працевлаштування в ІТ-компанії «PettersonApps», яка є партнером ініціативи «Франко-хаб» та фінансує оплату курсу.

Подати заявку на навчання можете до 31 березня, заповнивши гугл-форму .

Визначення переможців, які отримають змогу безкоштовного навчання – до 14 квітня.

Довідково: ініціатива «Франко-хаб» успішно діє у Дрогобичі з минулого року. Її ініціатор Василь Яворський спільно з партнерською ІТ-компанією з м.Ужгород уже провів курси з IOS-розробок для студентської молоді, і вже сьогодні четверо молодих студентів, які за 2 місяці навчились розробляти додатки під IOS на мові програмування SWIFT, працюють як фрілансери над ІТ-проектом.

«Наше завдання – створити у Дрогобичі якісне ІТ середовище, що відтак дозволить реалізувати ключову ідею ініціативи. Основна мета – створити потужний бізнес-інкубатор, що дозволить зберегти розумовий потенціал країни, призупинити його відтік закордон, надавши молодим ІТ-спеціалістам змогу працювати у рідному місті, рідній країні. Сьогодні ми допомагаємо іншим, навчаючи їх, а завтра, маю таку надію, знайдеться інвестор, який допоможе нам зреалізувати нашу мрію – створити потужний ІТ бізнес-інкубатор у місті Дрогобич», - розповідає Василь Яворський.

М.К.

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: