Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Результат пошуку зображень за запитом "борг"Не встигли бюджетники порадіти тому, що з 1 січня зросте мінімальна зарплата, як «нате вам сюрприз»: з 16 січня на більшості міжміських маршрутів різко зросла вартість проїзду.

Отож, їдучи з Дрогобича до Стебника або Трускавця, вам доведеться віднині платити 9 грн (було 6), Маршрут Стебник-Трускавець – 6 грн (було 4).

 

Зростання ціни становить 50%.  І торкнулось не лише цих маршрутів. Зросла вартість проїзду на маршрутах Дрогобич-Борислав, Дрогобич-Стрий та ін.

 

Зростання вартості перевезень перевізники пояснюють передусім саме оцим зростанням мінімальної зарплатні до 3200грн., яку їм, кажуть, доведеться теж платити, як і «підрісші» відрахування з неї.

На переконання економістів, піднімати з-п можна було лише у випадку зростання економіки. А штучне підняття мінімальної зарплати потягне за собою інфляцію, що спостерігаємо уже сьогодні.

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: