Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Біля мосту, що на вул. Героїв ОУН-УПА у Бориславі, приступили до підготовчих робіт щодо будівництва моста через ріку Тисмениця. Про це повідомив начальник відділу житлово-комунального господарства Бориславської міської ради Олег Левицький.

За словами посадовця, працівники  підрядної організації «Планета-Буд» до роботи взялися вже у понеділок. «Зараз готуються заїзди, ліквідовуються чагарники», - зазначив п.Левицький.

 Нагадаємо, 8 серпня відбулось підписання Угоди між відділом житлово-комунального господарства Бориславської міської ради та переможцем тендеру фірмою «БМК Планета – Буд» щодо будівництва моста через р. Тисменниця по вулиці Героїв ОУН-УПА.

Як зазначив Бориславський міський голова Володимир Фірман, що місто готове перерахувати аванс в розмірі 30% від загальної вартості будівництва. Важливо, щоправда, щоб кошти «не зависли на рахунках держаказаначейства.

Довідка «МД»:  через повінь 2008 року було зруйновано міст по вулиці Героїв ОУН-УПА. З того часу рух транспорту, в тому числі і важкої техніки, здійснюється через центральну частину міста.

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: