Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

81%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 70
Вчора: 116
Цього тижня: 186
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5454
Минулого місяця: 6050
Всього: 128546
Real time web analytics, Heat map tracking

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

У Трускавці затвердили результати проведеного конкурсу з надання житлово-комунальних послуг з управління та утримання будинків і прибудинкових територій. Відтак, прийнято рішення міськвиконкому, згідно з яким переможцем конкурсу визнано ТзОВ «ТКО «Комфорт-сервіс». З цим підприємством буде укладено договір на 5 років.

Зазначимо, замовником конкурсу виступила Трускавецька міська рада.

 - Такий радикальний крок вирішено зробити, щоб убезпечити місто від комерційних структур – управляючих компаній, створених за підтримки державних органів влади і непідконтрольних місцевому самоврядуванню, – пояснюють у Трускавцькому міськвиконкомі. – Натомість, діяльність ТзОВ «ТКО «Комфорт-сервіс» перебуватиме в полі зору міської ради і контролюватиметься виконкомом. За умови недотримання умов конкурсу чи неякісного надання послуг, угоду з підприємством буде розірвано».

Якщо приватне підприємство захоче збільшити тариф, то зможе це зробити тільки за рішенням виконкому.

До речі, після передавання послуг з обслуговування і утримання житла ТзОВ «Комфорт Сервіс», КП «Трускавецьжитло» яке дотепер займалося власне цією діяльністю,  не ліквідовується, а продовжить свою роботу в іншому форматі з мінімальним штатом працівників. Це будуть послуги з виконання капітальних ремонтів, надання техніки в оренду, також підприємство буде задіяне на інших ділянках роботи. Вестиметься претензійна робота з мешканцями щодо оплати (на сьогодні мешканці винні КП «Трускавецьжитло» 528 тис. грн).

 Як наголосив міський голова Руслан Козир, це вимушений, але цілком обґрунтований і виважений крок. «Наша мета – пошук альтернативи збитковому підприємству: щоб люди отримували якісні послуги, не збільшуючи плати за них. І хоча ми чекаємо від цього кроку позитивного результату, передбачити усе наперед  не можемо. Але бездіяльність є ще гіршою.»

ЗІК

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: