Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

До святкування  1025-ї річниці хрещення України-Руси на Дрогобиччині підійшли неординарно. Замість традиційних урочистих академій у Народному домі, вирішили провести захід, який дійсно мав би сподобатися людям.

Відтак, було прийнято рішення організувати фестиваль духовного співу. Місце проведення обрати було нескладно – село Грушів, де знаходиться статуя Богоматері, що мироточить.

Отож, вже у найближчу неділю, 29 вересня, у Грушові пройде перший районний фестиваль духовного співу «Один Господь, одна віра, одне хрещення»

В рамках фестивалю - молебень біля каплички Пресвятої Трійці та виступи народних самодіяльних колективів «Лілея» та «Каменяр», церковних хорів сіл району та мистецьких колективів, а також лауреата Міжнародної премії Вільгельма Магера Оксани Винницької.

Гостями фестивалю будуть парох церкви «Серце Ісуса – серце Марії» з Долини протоієрей, радник архієпископа і митрополита Івано-Франківського о. Вітольд Левицький та ін..

Початок – о 11.30

Організатори: Дрогобицька РДА, Дрогобицька районна рада, Грушівська сільська рада

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: