Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

р-              Львів?

-              Вау!

-              Прага?

-              Вау!

-              Амстердам чи Відень?

-              Вау!

 -              Дрогобич?

-              Який Дрогобич, ви «в сосну вдарились»? Нащо нам ваш райцентр?

 

Десь отак дотепер міг би виглядати діалог в турагенції, яка пропонує клієнтам відвідати цікаві місця і насититись новими враженнями.

В принципі, він звучати так же може і зараз, але за умови, що ви не знаєте, наприклад, про те, що у цьому місті – найдавніше в Європі діюче солеварне підприємство, найбільша у Східній Галичині Хоральна Синагога, перлина спадщини ЮНЕСКО – церква св. Юра; що тут вуличками спацерували і творили сучасність Юрій Котермак (ректор Болонського університету), Іван Франко чи Бруно Шульц, або ж – якщо не чули про «Таємниці Дрогобицької Ратуші».

-              А «Таємниці Дрогобицької Ратуші» - це що?

-              Це неймовірні, емоційні нічні екскурсії на вежу дрогобицької ратуші і її підвалами-в’язницями та вуличками з давньою історією – якими століттями   шпацирували українці, німці, поляки, євреї, і кого-лишень там не було!

«Таємниці Дрогобицької Ратуші» - це театралізована екскурсія, за участі сурмачів, катів, в’язнів. Це – мандрівка підземеллями магістрату і підйом на вежу, звідки – як на долоні – древнє місто Магдебурзького права.

р2

р5

р4

 

А потім – прогулянка до визначних місць та смачна кава  по-дрогобицьки із сіллю.

Місто шарму, солі і історії запрошує!

 

Екскурсії групові (від 25 осіб), вартість з людини усього 35 грн, тривалістю понад годину.

Ви маєте це побачити і відчути!

Контакти для замовлення екскурсій:  м. Дрогобич, пл. Ринок 1., Туристично-інформаційний центр м. Дрогобич. тел.: 097 786 60 09. 

р1

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: