Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

akrobatkuДві юні акробатки з Дрогобича Олександра Табачинська та Юлія Пилип’як виконали номер, якого до сьогодні не виконувала жодна жіноча пара у світі, передає Львівський портал.

Акробатки з Дрогобича змогли виконати «подвійне сальто з піруетом», чого не робила ще жодна жіноча пара у світі. Дівчата тренуються разом вже протягом п’яти років, але виконувати «рекордний» трюк почали лише півроку тому.

Хвилювання дівчат перед номером передалося і глядачам. З першої спроби виконати стрибок не вдалося, а друга спроба завершилася падінням.

Проте з третього разу дівчата виконали все за планом, і глядачі побачили подвійне сальто з піруетом, якому позаздрило б багато дорослих спортсменів.

Втім, дівчата не збираються зупинятися на одному рекорді. Вони сповнені наснаги виконувати складніші трюки та представляти нашу країну на міжнародній арені.

Фото: Ярослав Сиваківський

Відео можна переглянути ТУТ

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: