Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 5
Вчора: 97
Цього тижня: 379
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5647
Минулого місяця: 6050
Всього: 128739
Real time web analytics, Heat map tracking

mdЇх нерідко можна побачити на різних важливих заходах: молоді тренери Романа та Максим Гончаруки ( з маленьким синочком Левком) і багато вихованців, які часто – в одязі з українською символікою, з чубами-оселедцями, завжди привітні і усміхнені. Знайомтеся: це – Школа Бойового Гопака «Духобор».

«У Дрогобичі Школу Бойового Гопака заснував тренер Максим Гончарук у 2012році. Третє  листопада можна вважати днем народження "Духобору", адже саме тоді відбулося перше тренування в приміщенні спортивного залу коледжу нафти і газу. Спершу учнів було не так і багато. Дрогобич не знав про нас, а ми не мали можливості робити рекламу, розповідає Романа Гончарук. - Проте, після першого показового виступу в центрі міста, ситуація змінилася. З того часу приблизна кількість учнів коливається в районі півсотні. Дітки є різного віку, починаючи від чотирьох років. Багато є дівчат, вони, зазвичай, сумлінніше ставляться до тренувань, ніж хлопці. Заняття відбуваються тричі на тиждень, а у вихідні частенько кудись мандруємо. Любимо подорожувати замками, покоряти нові вершини, а ще традиційним став щорічний відпуст у василіанському монастирі в Малому Березному. Цього року брати чекають нас разом із показовим виступом на нічних чуваннях.»

Що потрібно, аби стати учнем «Духобору»? Чи має значення фізичний стан? Як зазначає Романа, зовсім ні. «Для занять головним є бажання, а не фізичний стан, оскільки, в бойовому гопаку одним із напрямків розвитку є оздоровчий. Також є ще спортивний (участь в змаганнях) та фольклорно-мистецький (показові виступи). Найголовнішим для нас є виховати патріота, патріотку, хорошу людину. Тож окрім «традиційного» та екскурсійних поїздок, наша програма є насичена тренуваннями та народними іграми на відкритому повітрі, змаганнями. Гопаківці часто були задіяні в міських заходах, допомагали волонтерам та давали благодійні концерти та майстер-класи. Також проводилися заняття зі стрільби. Таким чином школяр може відчути себе частиною держави, змалечку привчитися до популяризації українства та благодійності».

Як зазначає Романа,  Бойовий Гопак є своєрідною школою лідерства, яка вже дала свої плоди. Зокрема, є декілька чемпіонів України з Бойового Гопака. «Чемпіонат області, який відбувся минулого тижня, приніс нам 13 перших місць.»

Вони разом – Романа і Максим – вкладають душу в цю справу. Зрештою, гопак – це частина їх родини.

«Ми з чоловіком познайомилися за декілька днів до першого тренування. Мені дуже подобається планувати заходи і працювати з різними документами. А йому тренувати дітей. Ось цього року він отримав нагороду «Найкращий дитячий тренер Дрогобича». Пишаюся ним!»

І наостанку. «Гопак - це не тільки тренування, тут і поїдки і постійні показові виступи, також потрібно підібрати літературу, яку б дітям цікаво було почитати під час коротенької лекції на тренуванні, а це вже моя робота. Так би мовити, технічна. Ми близько спілкуємося з гопаківцями, дні народження справляємо разом. Це дає можливість власним прикладом показати основи здорового способу життя.»

10414901 606515449482862 2739002328175490933 n

Тож, якщо думаєте куди, на яку секцію віддати свою дитину – не вагайтесь. У Школі Бойового Гопака «Духобор» вона знайде ще одну добру родину!

МЕДІА ДРОГОБИЧЧИНА, №1

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: