Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

81%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 70
Вчора: 116
Цього тижня: 186
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5454
Минулого місяця: 6050
Всього: 128546
Real time web analytics, Heat map tracking

У середу, 2 жовтня, відбулось чергове пленарне засідання 26 сесії Дрогобицької районної ради. 

Депутати розглянули низку питань, до яких не встигли дійти під час попереднього пленарного дня, що відбувся тижнем раніше.

Найдовше і найактивніше говорили про проблему, з якою зіткнулися нагуєвицькі школярі. Детальніше – тут. Після тривалих обговорень і виголошення різних гасел, таки прийняли рішення, згідно з яким відділ освіти РДА має перерахувати фірмі-інвестору заборговані кошти (бл. 170 тис.грн) та подати у школу с.Нагуєвичі тепло. Втім, стверджувати що питання «закрите» зарано. Адже це – лише перший транш. Наступний (340 тис.грн), за логікою подій, має відбутися у наступному році, тобто ці кошти доведеться закладати в районному бюджеті на 2014 рік. Питання, вочевидь, й надалі вивчатимуть, досліджуватимуть, й надалі на ньому спекулюватимуть.

Відтак, було розглянуто наступні пункти порядку денного: «Про хід виконання Програми охорони, захисту та відтворення лісів на території Дрогобицького району на 2011-2015рр»,  «Про стан автопасажирських перевезень на території Дрогобицького району», «Про створення центру первинної медико-санітарної допомоги у Дрогобицькому районі», «Про передачу Дрогобицькій РДА в оренду частини приміщення районного Народного дому для розміщення Центру надання адміністративних послуг», «Про прийняття звернення до ЛОР, ЛОДА щодо надання історико-культурному   заповіднику «Нагуєвичі» статусу «національний», тощо.

Прикметно, що ця сесія, як і попередні, запам’яталася повною відсутністю порядку і дисципліни. Обранці, замість детально заслуховувати доповідачів, масово виходили на «перекури», «каву», «подзвонити» і т.д. Потім «алярмово» голосували. Як голосували? За що голосували? Які рішення затверджували, а які ні, і  чому? Ці запитання, швидше за все, риторичні. Адже самі ж районні депутати визнають: в раді – бардак.

Так, наприклад, якщо проект, який стосувався створення центру первинної медико-санітарної допомоги у Дрогобицькому районі, знаючи про виступ на попередньому пленарному засіданні народного депутата України Романа Ілика, який рекомендував рішення не підтримувати, та про пропозиції ЛОР, яка теж рекомендувала рішення не підтримувати – не ухвалили, то можна припустити, що обранці дослухалися до думок парламентаря та облради.

Натомість, зрозуміти, що спонукало депутатів не голосувати за передачу в оренду частини приміщення Народного дому для розміщення там Центру  надання адміністративних послуг – важко. В кого з обранців ми не запитували – ніхто нічого путнього не сказав. Зазначали або «Нехай місто (тобто, Дрогобич) виділяє приміщення», або «Я не знаю, не вникав». Зауважимо, Дрогобич на попередній сесії ДМР  під свій ЦНАП (для мешканців Дрогобича) приміщення уже виділив, а згаданий на сесії Дрогобицької районної ради Центр має обслуговувати мешканців району.

Варто наголосити: вже з 12.00 в сесійній залі було щонайбільше  48-49 депутатів (це кворум, який може прийняти або не прийняти рішення). І якщо хтось один чогось не зрозумів – «пиши-пропало», рішення не прийняте. Або ж, якщо «гамузом» проголосували за те, в обговоренні чого участі не брали (бо на час виступів доповідачів виходили із сесійної зали на «перекури», «каву», «подзвонити»), те ж  саме «пиши-пропало». А потім, коли виникне форс-мажор, скажуть: а ми не знали, а ми не чули, а нам не повідомили…

Доводиться чути, що депутати Дрогобицької райради 6-го демократичного скликання -  найменш відповідальні і найменш дисципліновані. Не всі, звичайно. Є і серед тих 92-х людей порядні, відповідальні обранці. Однак загальної картини вони, на жаль, змінюють..

P.S. На фото: порожні крісла у сесійній залі - яскраве свідчення депутатської "відповідальності"

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: