Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

ratushaЗвідки у Дрогобичі взялось таке поняття як «депутатські кошти»?

Корінням воно з 2011 року. Саме тоді Дрогобицька міська рада затвердила Положення про порядок використання коштів, передбачених у загальному фонді міського бюджету м.Дрогобич, на виконання депутатських запитів на 2011-2013 рр.

Спочатку передбачалось, що ці кошти можуть йти на заклади освіти, охорони здоров’я, культури, ЗМІ, дотацій м.Стебник, житлово-комунальне господарство тощо. У 2013 році внесли доповнення, згідно з яким ці кошти можуть скеровуватись також на вирішення ряду проблем малозахищених громадян. Про це документально інформує Дрогобицька міська рада у відповідь на інформаційний запит.

Тобто, я запитувала на основі якого документу у 2016 році виділялись т.зв. «депутатські» - і отримала відповідь, що на основі Положення, яке передбачає таке виділення у 2011-2013 роках.

деп3 1

деп3 2

деп2 2

деп2 3

деп2 4

 

Та йдемо далі. 2016 рік. Безпрецедентно велика сума коштів була передбачена на так-звані «депутатські».

Куди і на що пішли ці кошти?

Розлога відповідь – Вашій увазі.

Додам лише, що у 2017 році на «депутатські» передбачено ще 540 тис. грн. На основі якого документу? – Хто зна. Мабуть на основі того ж "протермінованого" Положення. Або-що. Тим-паче, що цьогоріч "депутатські" "заховані" в Програму з благоустрою, яку прийняли на нещодавній сесії міської ради.

 

1 1

1 2

1 3

1 4

1 5

1 6 

 

 

 

 

Марія Кульчицька

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: