Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom
Неділя, 28 Травень 2017

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

Політика \ Аналітика

м2

Ми домовились з ним про зустріч біля пам’ятника Юрію Дрогобичу. Мені подобається ця локація, мабуть, просто люблю старовинну частину міста. На годиннику рівно 16, і він з посмішкою зустрічає мене. Синій піджак, сині джинси і сумка через плече. З вигляду він аж ніяк не схожий на чиновника, який щойно вийшов із стін Ратуші, саме про це я думаю, коли ми тиснемо одне одному руки і вітаємось. Мій візаві сьогодні- радник міського голови Дрогобича з гуманітарних питань Олег Дукас.

банер 258х408Чи знаєте ви, хто у вас міський-сільський голова? Чи знаєте депутата свого округу?

Якщо на перші запитання ви дали ствердну відповідь, то продовжуймо далі. Чи слухали ви їхні звіти? Чи спілкуєтесь? Чи пишете звернення і отримуєте адекватну реакцію? Чи даєте доручення виборців?

 Чи ж ви вважаєте, що «ми їх обрали – то нехай зроблять нам рай»?

Дрогобицька міська рада постійно декларує: ми відкриті, ми прозорі, ми «впєрєді планєти всєй». Втім, ця відкритість далі впровадження ряду електронних сервісів … не сягає.

Результат пошуку зображень за запитом "реформи"

Україна йде шляхом реформ. Десь вони вдаються, десь не дуже, та все ж.

Станом на сьогоднішній день ключовою реформою є децентралізація. Про неї багато говорять, пишуть, закликають об’єднуватися. Хтось – ризикнув, і сьогодні уже розробив та має на руках стратегічний план розвитку своєї ОТГ, підтримку ДФРР, міжнародних донорів – та поступово намагається навчитись жити «по-новому». Хтось досі впирається, мовляв, залиште нам як було.

ratushaЗвідки у Дрогобичі взялось таке поняття як «депутатські кошти»?

Корінням воно з 2011 року. Саме тоді Дрогобицька міська рада затвердила Положення про порядок використання коштів, передбачених у загальному фонді міського бюджету м.Дрогобич, на виконання депутатських запитів на 2011-2013 рр.

Звіт міського голови Тараса Кучми - чудова ілюстрація до підручника з драматургії. 

Було все: чудова гра, спецефекти, інтрига, оплески, вдячні статисти.
Відео про наш похід на звіт міського голови. 
Гарного перегляду!

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: