Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

18280668 1412300515520238 1063109695 nГромадська організація “Вело Дрогобич” вирішила започаткувати у Дрогобичі нову традицію: навесні, у травні, проводити свято велосипедів - ВелоДень.

Тож  21 травня у Дрогобичі відбудеться “ВелоДень 2017”.

- Передовсім  ми підготували для дрогобичан цікаву та насичену програму, - розповідає Марина Шквиря, координатор ГО “Вело Дрогобич” та співорганізатор свята. Від  полудня на майдані  Ринок відбуватиметься  реєстрація учасників велопробігу, працюватимуть фотозони та дитячий майданчик з перешкодами.

Також передбачено  цікаві розіграші, ігри та змагання. У межах свята плануємо провести оригінальний флешмоб: з велосипедистів та їхніх двоколісних друзів ми утворимо найбільший ровер Дрогобиччини.  Запрошуємо усіх: і великих, і малих, долучитися до нашої акції, адже  буде цікаво та весело.

Нагадаємо Вам, що громадська організація “Вело Дрогобич” реалізовує у місті проект “Велотрафік”, який фінансується Європейським Союзом у рамках Програми малих ґрантів для велосипедних активістів.

Проект передбачає розробку програм і документації щодо створення велосипедної інфраструктури у місті Дрогобичі та популяризацію велосипедного руху серед мешканців міста. “ВелоДень” - один з тих заходів, який, власне, і покликаний популяризувати велосипедний рух серед містян.

Маємо надію, що активістам ГО “ВелоДрогобич” вдасться здійснити  все задумане, а Ви відвідаєте їхній  захід, який відбудеться вже небавом.

Олег Дьорка, Медіа Дрогобиччина №1 (15) від 12 травня 2017

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: