Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

Результат пошуку зображень за запитом "дрогобич"Маленький Дрогобич живе багатим культурно-мистецьким життям. Тільки "відгриміла" Велика Гаївка, яка зробила друзями дітей зі сходу і заходу України, як стало відомо, що у місті Котермака грядуть нові цікаві події.

Розповімо про заходи, які відбудуться незабаром і учасником яких може стати кожен із Вас, як це було під час Великої Гаївки.

Літературна кавалєрка

Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ГО "Родовід", видавничий центр "Академія" (м.Київ) за участю автора ідеї Тетяни Качак (м.Івано-Франківськ) запрошують дрогобицьку молодь та батьків, небайдужу громадськість, міський та районний відділ освіти та освітян, представників засобів масової інформації на презентацію цікавого і креативного літературного проекту у форматі учнівського КВК "ЛІТЕРАТУРНА КАВАЛЄРКА". Захід відбудеться 28 квітня 2017 року в актовій залі Дрогобицької гімназії. Початок о 13.30.

Світлина від Оксани Рудавської. Безпосередніми учасниками КВК-презентації будуть команди учнів середніх та старших класів ЗОШ №1, ЗОШ №2 , ЗОШ №10, Дрогобицької гімназії. У програмі -5 завдань для команд- учасників , виконання яких має бути яскравою подією, емоційним вибухом , проявом креативності, цікавим дійством.
Нетрадиційний формат презентації покликаний зробити зустріч цікавою , інтерактивною і близькою молодому поколінню читачів. Презентація-гра, презентація-змагання подарують позитивні емоції та можливість поспілкуватися із запрошеними письменниками Іриною Мацко (м.Тернопіль) та Сергієм Гридіним (м.Рівне), директором ВЦ "Академія" Василем Теремком (м.Київ).

 

З тими, кого люблю: Благодійний творчий вечір легендарної Ади Роговцевої

5 травня у Дрогобичі на сцені Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім.Юрія Дрогобича відбудеться Благодійний творчий вечір «З тими, кого люблю» Героя України, народної артистки України АДИ РОГОВЦЕВОЇ.
«Ім’я видатної артистки є знаковим для українського театрального світу та кіномистецтва. У творчому доробку мисткині, яка заслужено має статус легенди театру – десятки ролей у виставах і кінофільмах. Свого часу Ада Роговцева була провідною актрисою Київського Театру російської драми ім.Лесі Українки, згодом працювала у Київському Театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра, Театрі Романа Віктюка, Київському Театрі «Сузір’я», театральних антрепризах, багато знімається в кіно. Ще одна творча іпостась Ади Роговцевої – її поезія та книжки, в яких розкривається багатий внутрішній світ актриси, де вона знайомить читачів зі своєю творчою родиною, розмірковує над природою творчості, власним місцем у мистецтві.
У Творчому вечорі «З тими, кого люблю» актриса щиро й емоційно розповість про себе, свою творчість, роботи в театрі та кіно, представить свою дочку, режисера та актрису Катерину Степанкову. Цей родинний творчий тандем надзвичайно плідний, адже останнім часом Катерина Степанкова здійснила кілька театральних постановок спеціально для Ади Миколаївни, які йдуть на сценах театру країни.
Зустрітися сьогодні з Адою Роговцевою у Дрогобичі – унікальна можливість побачити справжню зірку мистецтва та через її розповідь стати дотичним до історії українського театрального мистецтва. Щира сповідь актриси, невідомі факти біографії, поетичні одкровення душі», - розповідає організатор заходу Леся Татарська.

Світлина від Лесі Татарської.
У творчому вечорі Ади Роговцевої візьмуть участь актори Театру ім.Юрія Дрогобича, які покажуть виставу-мініатюру «Сторінка 63, або епізод з життя», присвячену творчості актриси, у режисурі Олександра Короля. Також виступатимуть актори Театру «Альтер» та Народного театру ім.Лесі Українки.
Ідея проведення Благодійного творчого вечора за участі Ади Роговцевої належить громадянському активу Дрогобича. «До небайдужих та активних містян звернулась Оксана  Стебельська – головний лікар Дрогобицької міської дитячої лікарні. Маленьким пацієнтам лікарні конче потрібна допомога. Необхідні апарати першої медичної допомоги, новітнє обладнання, що дозволить працювати за європейськими стандартами. Також будівля лікарні потребує капітального ремонту. Кошти, виручені від проведення Благодійного вечора Ади Роговцевої підуть на потреби міської дитячої лікарні.
Запрошуємо усіх небайдужих долучатися до благородної ідеї підтримки Міської дитячої лікарні Дрогобича. Чекаємо на Творчому вечорі Ади Роговцевої, ви доторкнетесь до живої легенди!»
Початок о 19.00

З питань придбання квитків телефонуйте за ном.тел:  2-05-84, 067-310-66-73, 0978439495

 

До празника Святого Юрія

5–7 травня 2017 р. запрошуємо жителів та гостей міста у Дрогобичі відсвяткувати празник Святого Юрія,котрий є одним із святих покровителів Дрогобича. Святий Юрій –  це заступник хліборобів та воїнів, а значить і покровитель всієї української нації. Недаремно Св. Юрій — латинською Georgius — у перекладі означає «землероб, хлібороб», а із празником Юрія до нас приходить справжня весна –все починає рости, розквітати та плодоносити. І недарма у стрілецькій пісні співається «Нам поможе святий Юр і Пречиста Мати славу здобувати…», бо саме з хоругвами і молитвою до святого Юрія йшли у бій за рідну землю і воїни війська Данила Галицького, і козаки, і усусуси, і повстанці УПА. Віримо, що і сьогодні Святий Юрій допоможе здолати ворогів України та здобути велику перемогу над ворогом. 

Впродовж трьох днів на території музейного комплексу дерев’яної церкви Святого Юрія (пам’ятки ЮНЕСКО XV – XVIIIст.) за адресою вул. Солоний Ставок,25 проходитимуть святкові культурно-мистецькі акції, об’єднані темою «ДУХОВНА КЛАСИКА ТА АКТУАЛЬНА ДУХОВНІСТЬ»:

-   (5-6 травня) – Арт-студія під відкритим небом(ленд-арт, перфоменси, майстер-класи із розпису прапорів)

-   (6-7 травня) – Благодійний ярмарок (ексклюзивні сувеніри, галицька випічка, благодійна виставка ікон на гонтах «Митці для України», музичні виступи молодих виконавців)

-   (7 травня о 13.00 год.) – Концерт класичної духовної музики у церкві Юра. Вишукані твори відомих класиків від бароко до сучасності (Й.С.Бах, Г.Ф.Гендель, В.А.Моцарт, М.Березовський, К.Сен-Санс, М.Скорик, Е.Вілла-Лобос, І.Соневицький, та ін.)

Сопрано – Наталія ДИТЮК  (Заслужена артистка України, солістка Львівської обласної філармонії) http://www.philharmonia.lviv.ua/artists/actors-37/?lang=ua

Віолончель – Ярослав МИГАЛЬ (один з найвидатніших український віолончелістів, музикант та композитор світової слави) http://www.philharmonia.lviv.ua/artists/actors-146/?lang=ua

Партія фортепіано – Олена ВЛАДИСЛАВСЬКА (концертмейстер Львівської обласної філармонії).

Результат пошуку зображень за запитом "дрогобич"

Захід має благодійну ціль. Усі кошти від продажу ярмаркової продукції та квитків на концерт будуть передані для допомоги українському війську.

Метою ж проекту:  є популяризація унікальної дрогобицької пам’ятки не лише як архаїчного туристичного об’єкту, а як центру сучасної культури, що основується на традиціях, трансформує їх та стає ще цікавишим як для нового покоління митців, так і для відвідувачів музею та усіх жителів нашого міста.

Вартість вхідного квитка на концерт: 120 грн.

Квитки на концерт можна придбати у:

Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина» (вул.Шевченка, 38)

Церкві Святого Юра (вул.Солоний Ставок,25)

ТІЦ Дрогобича (Площа Ринок,1)

Детальніша інформація за тел.: (097) 97 32 140 – Тетяна Думан

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: