Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

skopУ Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина» відкривається виставка живопису Лева Скопа «ШАФА І КЛЮЧ».

На виставці буде представлено понад  60 творів, виконаних впродовж останніх 10-ти років, інформують організатори.

Підбірка творів із різночасових проектів та виставок надасть можливість по новому глянути на персону митця, якого більшість шанувальників асоціюють із іконописом, зокрема, із популярною серією авторських колоритних ікон на стародавньому гонті. 

Тим не менш, Лев Скоп малює не лише гонти, і не лише ікони. У його доробку також – неординарний живопис у оригінальній авторській манері. Він віртуозно поєднує найрізноманітніші напрямки та стилі. Спільним знаменником різних за стилістикою та темою сюжетів є сюрреалістична ідея підсвідомої творчості. Дію підсвідомості митець вважає обов’язковою складовою будь якого творчого процесу. Напевно, тому його полотна аж кишать дивними персонажами та незрозумілими абстрактними формами. 

Художник мало уваги приділяє матеріалу. Коли немає під рукою полотна – то малює на картоні, коли не вистачає фарби – то малює одним кольором. Єдине що має сенс – це творчий процес, якому не можуть завадити жодні перепони.

«ШАФА І КЛЮЧ» – екзистенційна виставка. Її естетика не кожному буде до смаку, але з неї можна виловити багато міркувань, емоцій та вражень. 

Відкриття виставки відбудеться у неділю 31 липня о 14.00 год. у дрогобицькому Палаці мистецтв (вул.Шевченка,38).

Тел. для довідок: 0506698133 – Тетяна Думан (зав. інформаційного відділу музею «Дрогобиччина» )

0974783797 – Лев Скоп (художник)

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: