Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.6%Ukraine Ukraine
7.2%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.6%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.4%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 6
Вчора: 82
Цього тижня: 555
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5823
Минулого місяця: 6050
Всього: 128915
Real time web analytics, Heat map tracking

k tОднією із найтрагічніших сторінок в історії Другої світової війни є депортація кримськотатарського народу - трагедія, яку пережили кримські татари 72 роки тому і яка досі живе у їхній пам’яті.

Розповіді про той страшний день передаються з покоління в покоління. Як відомо, найважча ноша в усі переломні часи дістається найбільш беззахисним - старшому поколінню, жінкам і дітям. У 1944 році дітей, жінок і людей похилого віку вантажили у вагони для худоби і везли до Уралу та Узбекистану. Близько 46 відсотків кримських татар померло в дорозі або в перші роки заслання.

Кримськотатарський народ піддається репресіям та вигнанню і сьогодні: окупація Криму Російською Федерацією унеможливила проживання на рідні землі

18 травня 2016 року запрошуємо вас приєднатися до заходів, які відбудуться у нашому місті Дрогобич, та вшанувати з нами пам'ять загиблих та депортованих кримських татар.

 

Акція-реквієм «Запали вогник у своєму серці» розпочнеться 18 травня о 20:00 на площі перед будівлею Дрогобицької міської ради. 

Під час проведення акції-реквієму заплановано викласти свічками контури півострова Крим, контури кримськотатарського національного символу «ТАМГА» та український тризуб.

 

ГО " Арекет" 
Дрогобицька громада

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: