Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 3
Вчора: 161
Цього тижня: 280
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5548
Минулого місяця: 6050
Всього: 128640
Real time web analytics, Heat map tracking

amУ дрогобицькому Палаці мистецтв (вул. Шевченка, 38) триває виставка абстрактного живопису та фотографії Святослава КРУТІКОВА – відомого композитора, музиканта та художника.

Дрогобиччани мають унікальну можливість ознайомитися із творчістю визначного митця завдяки громадському культурному діячу, викладачу та музикознавцю Володимиру Грабовському, котрий запросив маестро відвідати наше місто.

Сам художник називає свої роботи дзеркалом, у якому відбиваються не об’єкти, а його світосприйняття. Додамо, що роботи Святослава Крутікова – це ніби спроба розглянути під мікроскопом форми, фактури та кольори космогонії. У своїх роботах автор формалізує глобальні світові процеси, дає можливість осягнути механізми цих процесів. Пропонує усвідомлювати речі зсередини, розрізняти та порівнювати складові і розглядати як окремий всесвіт кожен, навіть, найменший елемент.

Святослав Крутиков віддає перевагу абстрактному малярству, порівнює його з імпровізацією у музиці, розглядає його як вільний творчий процес, де можна дати свободу своїм ідеям та відчуттям. Вважає що для реалістичного документування подій цілком достатньо світлин, хоча і у своїх фотороботах теж часто передає абстрактне бачення через макрозйомку деталей та виявлення фактур.

У шанувальників мистецтва залишилось небагато часу, щоб скористатися можливістю оглянути ці неймовірні твори, адже вже 4 травня о 13.00 відбудеться закриття виставки за участі самого автора, де всі бажаючі матимуть змогу поспілкуватись із ним, а після цього і прослухати концерт його музичних творів, який розпочнеться у актовій залі Дрогобицького педагогічного університету о 14.30 год. Запрошуємо дрогобичан не змарнувати унікальної можливості, адже для Дрогобича виставки абстрактного мистецтва є досить рідкісним явищем, а саме такі заходи дають важливий поштовх до інтелектуального та культурного розвитку суспільства.

Довідка: Святослав Крутиков (народився у 1944 році у Тбілісі) – український композитор, музикант, художник, засновник трьох музичних колективів. Член Національної спілки композиторів України та Національної спілки кінемотографістів України. Вчителем живопису Святослава Крутикова став відомий московський художник Юрій Кононенко, котрий поділився своїм досвідом творення у різних експериментальних техніках. Твори Святослава Крутикова є в приватних колекціях України, Європи, США, Канади, Швейцарії.

Тетяна Думан

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: