Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 3
Вчора: 161
Цього тижня: 280
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5548
Минулого місяця: 6050
Всього: 128640
Real time web analytics, Heat map tracking

login lock«Для чого нам той ментально чужий Донбас?» - це прикре запитання все частіше чути з вуст співвітчизників. Західна Україна, здається, втомилась «тягнути» схід.

Хочете зрозуміти «для чого?», хочете пересвідчитись що «ментально не чужий»? Зовсім скоро матимете таку нагоду - на Дрогобиччині пройде непересічний захід, який допоможе нам зламати стереотипи.

Так, наприкінці лютого на наших теренах відбудеться ряд лекцій дослідника історії Донецького регіону Олександра Добровольського (м.Слов’янськ) - дослідника Українського національного руху на Донеччині на тему  «Український рух на Донеччині в 1917-1956 роках».

Про лектора:

Добровольський Олександр Борисович -  дослідник історії міста Слов’янськ та Донеччини першої половини ХХ століття. У 2002 році закінчив Слов’янський державний педагогічний університет, філологічний факультет.Є автором, співавтором, упорядником кількох книг, збірок документів, наукових статей на тему українського громадсько-політичного руху та українського підпільного руху опору комуністичному режиму СРСР на Донбасі.Зокрема: 1997 рік – видана книга «Донецьке козацтво», в якій, за матеріалами архівних документів, висвітлюється український національний рух 1917 - 1920-х років на Донбасі, діяльність української автокефальної православної церкви (УАПЦ) на Донбасі та діяльність антибільшовицького махновського руху опору на Донеччині в перші роки комуністичного режиму СРСР в Україні; 2002 рік – видана книга у співавторстві з В.Мікушевим «Михайло Петренко: дивлюсь я на небо…»; 2007 рік – видано путівник «Слов’янщина»;2008 рік – видана книга у співавторстві з В.Мікушевим «Його таємниця: невідомий Михайло Петренко»; 2009 рік – вийшли статті в збірниках «Заповідаємо вам пам’ять» та «Відома та невідома Олексієво-Дружківка» за матеріалами архівів НКВС СРСР;2010 рік – видано збірник «Діяльність ОУН на Сході України», в якій розміщено нарис про оунівське підпілля в м. Слов’янську та місцеву «Просвіту» під час німецької окупації; 2013 рік – видано «Збірник документів  «ОУН на Донеччині» том І., 360 сторінок за матеріалами на сьогодні вивезеного до РФ архіву УСБУ у Донецькій області.Наразі готує до друку «Збірник документів  «ОУН на Донеччині» том ІІ., загальною кількістю сторінок - близько 400. У даному збірнику документів міститимуться таємні спецповідомлення спецслужб СРСР, доповіді радянських агентів та агентурні розробки з ліквідації радянськими та німецькими спецслужбами українського підпілля на Донеччині в роки Другої світової війни.

Планується, що лекції пройдуть у Дрогобичі та Трускавці.

Пізнавши історію, зрозуміємо чия земля – Донбас, і для чого вона Україні.

Слідкуйте за анонсами!

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: