Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

habar 300x250 red 180x15010 та 11 лютого  у Дрогобичi відбудуться тренінги для освітян та медиків у рамках проекту «Я не дякую хабарем», на яких експерти Інституту масової інформації (Київ) розкажуть про корупційні ризики професій лікаря та викладача у світлі нових антикорупційних законів.

Теми, що будуть висвітлені на тренінгу:

  • Корупція: суть і природа як суспільного явища

  • Корупція у сфері надання медичних та освітніх послуг

  • Безпосередні корупційні ризики професій лікаря та викладача

  • Боротьба з побутовою корупцією в зазначених сферах

  • Соціальна, економічна та професійна відповідальність працівників сфер охорони здоров'я та освіти

Проект «Я не дякую хабарем» створений для громадської підтримки тих категорій громадян, що відмовляються практикувати традиційну (побутову) корупцію у Львівській області. Його виконує ГО «Інститут масової інформації» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Результати онлайн-опитування, яке проведенo у рамках проекту,  свідчать про те, що понад половина опитаних назвала найбільш корумпованою сферу медичних послуг. Друге місце у цьому переліку посіла сфера державних послуг – довідкові бюро, соціальні служби, відділи реєстрації. На третьому місці – освіта( як шкільна, так і спеціальна та вища).

Лише 4 % українців, що взяли участь в онлайн-опитуванні, стверджують, що не зустрічаються із побутовою корупцією в повсякденному житті. Натомість, понад 80% стверджують, що побутова корупція є одним із елементів їхнього життя, з них третина на питання «Чи зустрічаєтеся Ви з корупцією у повсякденному житті» дала категорично стверджувальну відповідь.

Вчителі, викладачі, керівники навчальних закладів, що бажають взяти участь у тренінгу, повинні зареєструватися тут.

Лікарі, медсестри, провізори, керівники медичних закладів, що бажають взяти участь у тренінгу, повинні зареєструватися тут.

Довідки за тел. 0972259852 Ольга Шалайська – керівник проекту

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: