Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 3
Вчора: 161
Цього тижня: 280
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5548
Минулого місяця: 6050
Всього: 128640
Real time web analytics, Heat map tracking

Шановні дрогобичани!

У суботу, 28 листопада, о 16.00 на території Меморіального комплексу «Тюрма на Стрийській» за участю священнослужителів, влади та громади відбудеться скорботний захід, присвячений 82-м роковинам Голодомору.

Запрошуємо вас до спільного поминання жертв тоталітарного режиму та до спільної молитви за їхні душі.


Також просимо о 16.00 долучитися до загальноукраїнської акції «Запали свічку пам’яті».  

 

Важливо, щоб цього оповитого тугою для усього українського народу дня у місті панувала жалобна атмосфера. Тому закликаємо власників ресторанів, клубів та кав'ярень відмовитися від розважальних програм, водіїв - не вмикати музики в автотранспорті.


Хай скорботна тиша, спомин у серцях і запалені свічки на вікнах осель, офісів та підприємств будуть свідченням того, що ми гідно бережемо національну пам'ять!

Дрогобицька міська рада

 

Впродовж теми

Відділ сім’ї, молоді та туризму Дрогобицької міської ради у коридорі Ратуші експонував творчі  доробки навчальних закладів міста до роковин Голодомору. У межах оголошеного відділом конкурсу школярі крізь власне сприйняття перепустили одну з найчорніших смуг в історії українського народу. Крім віршованих рядків, діти осмислили Голодомор у плакатних малюнках. У творчій  уяві організатор  винищення українства постав в образі чорної примари з серпом та  молотом у руках. Біль своїх однолітків один з юних художників передав через вмиту сльозами дівчину, який сниться хліб.  З композиційного ряду вражає емоційним наснаженням декорація з оберемком житніх колосків, густо всіяних квітами маку. Акцент зроблено на чорному  лелеці, який начебто занімів з останнім колоском у дзьобі, тужливо розпростерши крила над вмираючою від голоду землею.
Як відзначають працівники відділу сім’ї, молоді та туризму,  діти цього разу ідейною глибиною і формою творчих задумів зуміли здивували. Усі учасники конкурсу будуть відзначені грамотами. Колоскові композиції мініатюрних форм розмістять на меморіалі «Тюрма на Стрийський», представляючи на огляд широкого загалу. 

 

 

 

//

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: