Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.9%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 5
Вчора: 97
Цього тижня: 379
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5647
Минулого місяця: 6050
Всього: 128739
Real time web analytics, Heat map tracking

У третій день Великодніх свят, 14 квітня о 14.00 год.  відбудеться благодійний аукціон «Митці-воїнам» в  Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина».

На аукціоні  будуть представлені полотна відомих художників зі Львова, Києва, Одеси, інших українських міст, а також твори місцевих митців.

 Тут ви знайдете роботи різних технік та стилів, різних цінових категорій (від 200 грн до 1000 євро).

 

Ярослав Данилів, "Яблуня" - одна з робіт, які подаровані митцями для благородної справи - підтримки Українського війська

 

Всі виручені з аукціону кошти будуть передні на закупівлю індивідуальних аптечок для бійців батальйону ім. генерала С.Кульчицького НГУ (необхідна кількість – 400 шт, вартість – 48 000грн.), та на закупівлю прицілу Sentinel G2+ 4X60 MD (вартість 40000 грн. ), необхідного для роти вогневої підтримки 8-го батальйону НГУ. У обох батальйонах служать бійці з Дрогобиччини.

Нагадаємо, благодійний мистецький проект «Митці-воїнам» започатковано з ініціативи художників, волонтерів і гвардійців 1-го резервного батальйону НГУ в липні минулого року. Вже проведено ряд благочинних аукціонів та виставок у Трускавці, Львові,  Мадриді, Барселоні. Триває благодійна виставка-продаж у Варшаві та Києві. Кошти з проведених заходів були передані на закупівлю спорядження для мобілізованих краян, які несуть службу у різних бригадах та підрозділах, бійців-добровольців Батальйону ім. Кульчицького НГУ, роти вогневої підтримки 8-го батальйону НГУ, з Мадриду – на потреби Рівненського гарнізонного госпіталю.  

Запрошуємо долучитися!

Вхід вільний.

Організатори

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: